IOS Müşteri Hizmetleri

Apple satın alınan ürünlere yönelik özel kategorilerle destek hizmeti sunar. Apple Store eğitime yönelik satın alımlarda özel bir danışma alanı sağlar. Apple Store eğitim mağazası üzerinden öğrenci ya da öğretmenler talep ettikleri konuya yönelik destek alabilir. Bireysel olarak satın alım süreci sonrasında yaşanacak eğitime yönelik aksaklıklar IOS Müşteri Hizmetleri sabit hattı 00800 448 829 875 numaralı telefon üzerinden aranabilir. Ücretsiz olarak yapılacak görüşmeler profesyonel müşteri destek hattı ile kaliteli bir satın alım sürecini tüm müşterilerine sağlar. Talep edildiğinde cep numarası üzerinden belirli ücret karşılığında görüşme sağlanabilir.  Apple teknik destek ekipleriyle 0216 282 15 12 hat numaralı hattı üzerinden iletişime geçerek destek alınabilir.

Apple Çevrimiçi Online Sipariş Destek Hattı

Apple destek numarası üzerinden Apple danışmanları ile iletişime geçebilir. Bulunulan ülke ya da bölgeden konuşmaya başlayabilirsiniz. IOS Müşteri Hizmetleri hattı ihtiyacınız olan desteği sipariş sonrasında Apple kullanıcılarına sunar. Bulunduğunuz konuma yönelik telefonla destek numarasını apple.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Çevrimiçi siparişlerde online store uygulamasına özel olarak hızlı ve anlık destek hattına ulaşım sağlanabilir. Sorunlara karşı çözüm geliştirici destek uygulaması da kişiselleştirilmiş alanları ile yaşanabilecek problemleri minimize eder.

Apple Bireysel Destek Alınabilecek Konular

Apple destek hattı üzerinden iPhone ekran onarımı talebinde bulunabilir. iPhone pil değişimi işlemleri için destek alınabilir. iPhone üzerinden online abonelik ve satın alma işlemleri için detaylı bilgi sahibi olunabilir. Tüm bunlar ve daha fazlası için IOS Müşteri Hizmetleri hattı ile irtibata geçerek destekten yararlanabilirsiniz. Destek alım süreci cep telefonu üzerinden sabit ya da yerel numara üzerinden sağlanabilirken talep edildiğinde online olarak destek kaydı oluşturulabilir. Kişisel olarak sunulan bireysel destek hattı üzerinden seçilebilecek ve yardım alınabilecek konular arasında satın alım ya da ödeme işlemleri, abonelik işlemleri, bilinmeyen şüpheli harcamaya yönelik bildirimler, yanlışlıkla yapılan siparişe yönelik iptal işlemleri, arızalı çıkan ürüne yönelik para iadesi talepleri, alım sürecinde kullanılan ödeme yöntemi güncelleme işlemleri, sahip olunan aboneliğe yönelik iptal ya da değişim işlemleri yapılabilir.

Bir cevap yazın