Yüksel Jant & Lastik Sökme Takma ve Nitrojen Ayarları

Lastik değişimi birçok nedenden kaynaklanan ve çoğu zaman gerekli olan bir işlemdir. Söz konusu işlem genellikle standart kullanımda olan bir araç için 5 yıl veya 500000 km’ de gerçekleştirilmelidir. Bu anlamdalastik satın almak için, mevcut lastiği söküp yerine dünyaca ünlü profesyonel markaların lastiğini taktırmak için veya lastiklerin nitrojen ayarını yaptırmak için İzmir’ de ilk üç Pirelli Bayisi arasında sayılan ve Drag lastiklerin satışını da üstlenen Yüksel Jant & Lastik bünyesine başvurulabilir. Yüksel Jant & Lastik alanında uzman ve profesyonel personel kadrosu ile randevu sistemi doğrultusunda kesintisiz ve %100 memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır.

Lastik Sökme ve Takma İşlemi

Araç sürüşü esnasında yüksek performansın, sürüş kalitesinin ve güvenliğinin sağlanması için belli aralıklarla lastik değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle lastik sökme ve takma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fakat söz konusu işlemler her zaman uzman kadrolar ile gerçekleştirilmelidir. Yanlış yapılan herhangi bir ayar aracın ve sürücünün güvenliği açısından tehlike arz edebilmektedir. Bu anlamda Yüksel Jant & Lastik bünyesinde çalışan ve alanında uzman olan personeller İzmir lastik sökme ve takma işlemlerini titizlik çerçevesinde gerçekleştirmekte ve olası bir hasara mahal vermeden çalışmaktadırlar. İzmir ve çevresinde yaşayanlar bu anlamda kime güveneceklerini bilir ve Yüksel Jant & Lastik web sitesi üzerinden veya ekipleri arayarak hemen randevu oluştururlar.

Lastik Nitrojen

Nitrojen genel olarak yarış lastiklerinin basınçlı olarak kullanılabilmesi için araç lastiği içerisine enjekte edilen bir gaz çeşididir. Genel olarak araçlarda günlük olarak kullanılmaz fakat kullanıldığı takdirde eğer araçta bir sorun yoksa ( yırtılma, aşınma ) o zaman lastik havasının uzun süre muhafaza edilmesini, yol tutuşunun artmasını sağlayarak daha kaliteli sürüşler ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu anlamda Yüksel Jant & Lastik uzman personelleri ile araç lastiklerinin sökme, takma, nitrojen ayarı, İzmir rot balans ayarı gibi işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyor. Üstelik Yüksel Jant & Lastik kalitesinde gerçekleştirilen bu hizmetler uygun fiyatlar kapsamında müşteriler ile buluşuyor.

Bir cevap yazın