Ege Prekast Dış Cephe Kaplama Hizmetleri

Ege Prekast kurulduğundan beri %100 müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bir slogan belirlemiştir. ‘ Minimum maliyet, maksimum fayda ‘ . Bu doğrultuda müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin ardında ahlaki kurumsal duruş her şeyin önünde gelmektedir. Ege Prekast ailesi bilir ki yapılan iş ne olursa olsun önce müşteri isteği önemlidir. Bu düstur ile prekast cephe kaplama konusunda kendini oldukça geliştiren Ege Prekast son dönemlerde Buca Hükümet Konağı başta olmak üzere birçok belediye dairesinin, önemli kuruluşların ve rezidansların dış cephe kaplamasını gerçekleştirerek adından söz ettirmiştir.

Prekast GRC Sistem

Prekast GRC sistemi cam elyaf ile çimento karışımı olan yapının dış cepheye püskürtmeli yöntem ile uygulanması olarak adlandırılır. Bu anlamda ‘ Prekast Nedir? ‘ dendiğinden bir dış cephe kaplama sistemidir denebilir. Çelik karkaslar yardımı ile güçlendirilen bu yapı, söz konusu betonun mukavemetini arttırmak için kullanılır. Ege Prekast güvencesi ile gerçekleştirilen dış cepha kaplama işlemleri tamamen uluslarası standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Bu sistemde iş gücü geleneksel beton yöntemlerine göre daha az olduğundan dolayı, fiyat konusunda da daha avantajlıdır. Bunun dışında dış etkenler konusunda da geleneksel yapılara göre daha avantajlıdır.

Prekast GRC Sistem Dış Cephe Kaplama

Prekast GRC açılımı Glass Fiber Concrete yani Camelyaf Takviyeli Beton ‘ dur. Bu anlamda yaklaşık 15 mm kalınlığında olan bu yapı, tüm şekil ve renklerde müşteri isteğine göre yapılabilmektedir. Dış cephe kaplamasında son zamanlarda Fiber beton GRC kullanılmaktadır. Bunun ilk sebebi iş gücü azalması sebebi ile diğer kaplama yöntemlerinden daha ucuza mal edilebilmesidir. Bunun dışında prekast suya dayanıklıdır ve dış cephede oluşabilecek aşınmaların önüne geçerek kaplamanın ömrünü uzatır. Daha sağlıklı bir kullanım alanı sağlar. Kalıp bir yapıda olmadığı için ısı artışı ve azalışı gibi durumlarda çatlaklara mahal vermeden ortama uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Bu bağlamda İzmir’ in dış cephe kaplama konusunda önde gelen firmalarından olan Ege Prekast GRC kaplama sistemlerini hataya mahal vermeyecek şekilde tasarlar ve uygular.

Bir cevap yazın