SAFİR VE YAKUT KÜPELER

Küpeler ister özel günlerde ister gündelik hayatta kadınların makyajlarının tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Üzerinizdeki kıyafetle bir bütün olarak duran zarif küpeler bütün kadınların ilgisini çekmektedir. Geçmiş tarihlerden bu güne gelene kadar çeşitli gelişimler gösteren küpeler küçük yaştaki kız çocuklarından yaşını almış hanımefendilere  kadar herkesin kulağında. İlk altın küpeyle başlayan kız çocuklarının küpe merakı ilerleyen yaşlarda pırlanta, yakut ve safir küpelerle devam etmektedir. Havaların ısınıp yaz aylarının gelmesiyle beraber yazlık saç modelleri ve küpeler  dikkat çekmeye başladı.

Her dönem kullanılabilen ve bence kadınları kesinlikle sahip olması gereken safir küpeler ışıl ışıl renklerle beraber hem zarifliğiyle hem de göze hitap etmesiyle birlikte kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası. Taşların kalitesi ve parlaklığı safirin verdiği değerle birleşince her kadının hayallerini safir küpeler süslemektedir. İnce detaylarıyla ve renkli taşlarıyla beraber safir küpeler kadınların kulaklarından çıkarmayı istemeyecek güzellikte. İsteğe göre uzun veya kısa olan modellerle saç ve kıyafetinize uyum sağlayarak kadınlığınızı ön plana çıkarmaktadır.

Yakutun vücuda enerji verdiğini bilmeyen yoktur. Yakutla temas halinde olan vücut gününü enerjik ve mutlu geçirir. Yakut küpe kullanıcılarının hem güzelliklerini hem de kendilerini düşünen kadınlardan seçildiğini anladım. Çünkü yapılan küçük dokunuşlarla büyük bir etki uyandırılabileceğini biliyorum. Kullanılan küçük aksesuarlar o gün giyilen sıradan kıyafeti bilir çok güzel gösterebilir. Dikkat edilmesi gereken doğru kıyafet, makyaj ve saç modeliyle kombinlenmesi. İster gündelik yaşamınızda ister katıldığınız bir davette kullanabileceğiniz yakut küpeler ile hem kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz hem de tüm gözleri üstünüzde toplayacaksınız. Zarif bir küpenin diğer bir tamamlayıcısı size yakışan ve küpelerinizi tamamlayan bir kolyedir. Doğru küpe ve kolye kombini kalabalıklar içinde sizin kolayca fark edilmenizi sağlayacaktır.

Sizde kendinize önem verdiğinizi gösterin ve safir ve yakut küpelerle birlikle güzelliğinize güzellik katın. Yazın sıcacık havasını üzerinize alarak canlanın.

Bir cevap yazın