Emel Pırlanta

Pırlanta Tamtur Yüzükler Net %50 İndirimli!

Birçok kişi görsel anlamda tanısa da kelime anlamı olarak tamtur nedir bilmiyor. Tamtur pırlanta yüzükler, standart tektaş yüzükler gibi ortada bir taş veya iki, üç taş değil; pırlantanın yüzüğün etrafında “tamtur” olarak dönmesi ile oluşmaktadır. Tamtur pırlanta yüzükler oldukça pahalı gibi görünse de Emel Pırlanta sayesinde tam yüzde 50 indirim ile satılmaktadır. Bununla da bitmiyor. Ödediğiniz miktar az veya çok hiç fark etmeksizin aldığınız pırlanta tamamen orijinal olup HRD Sertifikasına sahiptir.

HRD Sertifikası Nedir?

HRD Sertifikası, 1976 yılında Belçika’nın Antwerp şehrinde kurulan ve tek amacı pırlantaların orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu belgelemek olan bir firmadır. HRD Antwerp firması orijinallik testini yaparken 3 ile 6 kişi arasında oluşan bir ekiple beraber özel araç – gereçler yardımı ile yapmaktadır. Ayrıca bu işlem kabataslak değil, gerçekten özen gösterilerek yapılır ve testler sonucunda her pırlantaya ayrı verilmektedir. Bu belgenin adı ise HRD Sertifikasıdır.

Pırlanta Tamtur Yüzükler %50 İndirimli!

Emel Pırlanta ile artık bütçenizi düşünmenize veya çok ince hesaplar yapmanıza gerek kalmıyor. Tam yüzde 50 indirim ile pırlanta tamtur yüzüklere sahip olabilir, hediyenize renk katabilirsiniz. Örneğin 0.80 karat tamtur pırlanta yüzük bakıldığında, çok klasikleşmiş çizgilerin dışında bir tasarım görebilirsiniz. Yüzüğün etrafına özenle işlenmiş pırlantalar, şeffaf rengi ile göz alıcı bir tasarıma ulaşmaktadır. Peki yüzükle beraber size ne geliyor? Pırlanta tamtur yüzükler dahil olmak üzere tüm pırlanta alışverişlerinizde ücretsiz kargo, HRD Sertifikası, özel hediye paketi ve bakım garantisi imkânları sunulmaktadır. Ayrıca ücretsiz iade edebilir, Emel Pırlanta üzerinden güvenli şekilde kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Havale ile alımlarda ayrıca %1 indirim uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın