Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Ömrü Ne Kadardır?

Ekonomik Şarj firması elektrikli araç şarj üniteleri satış, kurulum hizmeti ve satış sonrası teknik destek anlamında uzman teknik ekibiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Günümüzde elektrikli araçlar giderek popülerlik kazanıyor ve elektrikli araç sahipleri şarj istasyonu yönelik ihtiyaçları artıyor.

Ekonomik Şarj firması Bursa elektrikli araç şarj istasyonu satışları gerçekleştirerek müşterilerine çeşitli şarj istasyonu modelleri sunmaya devam ediyor.

Ekonomik Şarj firması tarafından satışı gerçekleştirilen modeller arasında duvar tipi ve dikili tip olmak üzere 2 model yer almaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının satışını yaptığı iki model de akıllı tip elektrikli şarj sınıfındadır.

Ekonomik Şarj Firması müşterilerine satış, kurulum ve teknik hizmet sunmanın yanı sıra, çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

Müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ekonomik Şarj firması kredi kartına 9 taksit ve peşin ödemelerde yüzde indirim uygulamaktadır.

Ekonomik şarj firması tarafından satışı gerçekleştirilen akıllı tip elektrikli araç şarj istasyonları 16 amper ve 32 amper akım güçleri özelliğine göre hizmet vermektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları 7 inç dokunmatik ekran, kart okuyucu haberleşme sistemi ve yazılım fonksiyonları gibi özelliklere sahiptir. Elektrikli araç yazılım fonksiyonları şarj istasyonu ile bağlantı kuran ana bilgisayar üzerinden kontrol sağlamaktadır.

Haberleşme kartları ise elektrik şarjının yapıldığı aracın ne kadar enerji tükettiğine yönelik bilgiler vermektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları IEC 60296 standardına uygun olacak şekilde priz sistemine sahiptir. Kullanılan priz sistemleri ve elektrikli araç ile şarj istasyonunu birbirine bağlayan bağlantı noktaları dışarıdan gelebilecek olası darbelere yönelik korunaklı yapıdadır.

Elektrikli araçların şarjı sırasında kart okuyucu sistem şarj istasyonuna takılarak araçla elektrik şarj istasyonunun elektrik transferini başlatmaktadır. Elektrikli araç sahibi kart okuyucuyu çıkarmadan şarjın tamamlanması mümkün değildir. Bu özellik olası kazaların önüne geçmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları duvar tipi ve dikili tip modelleri suya, toza ve dış ortamdaki olası çevresel risklere karşı IP 54 standartlarına yönelik uygun malzeme kullanılarak korunaklı yapıda çalışmaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonları kullanılan malzemeler açısından saç metal malzeme üzerinde epoksi toz boya kullanılarak dış yüzeyde oluşabilecek elektrik birikmesine karşı korunmaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının satışını yaptığı akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.ekonomiksarj.com/ internet adresini tıklayarak Ekonomik Şarj firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Ekonomik Şarj firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Ekonomik Şarj firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Ekonomik Şarj firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın