Matematikte Ön Yargıları Yıkan Özel Ders Anlayışı

Best Matematik, ön yargılarınızı yıkmak için matematik derslerini evinize kadar getiriyor. Online matematik özel dersi ve öğrenci koçluğu hizmeti alabilirsiniz.

Online Matematik özel dersi almak; YKS ve LGS sınavlarında derece yapmak istiyorsanız artık Best Matematik var. Tüm ön yargıları yıkmak ve matematiği yeniden inşa etmek için buradalar.

İlk Ders Ücretsiz

Platform hem tanışma hem de alışma süreci için, YKS ve LGS öğrencilerine ilk dersi ücretsiz olarak sunuyor. Bu derste öğrencinin matematik dersindeki seviyesi ölçülüyor ve daha sonra öğrenci, kendi seviyesindeki öğrencilerle aynı grupta eğitime devam ediyor. Grup dersleri dışında birebir matematik dersi alma seçeneği de bulunuyor. Grup derslerinde seviye sınıfı yapılmış olması, özellikle matematiği anlamayan ve sevmeyen öğrencileri hem derse ısındırıyor hem de psikolojik olarak daha da rahat hissettiriyor. Çok daha erken bir zaman dilimini tercih edenler 6. Sınıf matematik özel ders alarak takviyeye başlıyor.

Best Matematikte Öğretmen Kalitesi

Özel ders platformu, öğrencinin çabasıyla beraber öğretmeninde tecrübeli oluşuna önem vermiş. Bu yüzden tüm öğretmenler, en az 15 yıllık deneyime sahipler. Bu 15 yılın, son 3 yılı da dijital platformlarda ders verme üzerine planlanmış. Ayrıca son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz matematikte yeni nesil soru tarzı üzerinde de uzman öğretmenler bulunuyor. Ayrıca öğretmenler yeni nesil soru tiplerine de hâkimdir.

Best Matematik Öğrencilerine Neler Vadediyor?

  • Matematik konusunda uzman en az 15 yıllık deneyime sahip öğretmenlerden ders anlatımı
  • Öğrenci seviyesine uygun homojen gruplar
  • Grup ders seçeneğinin yanında dileyenlere de birebir ders seçeneği
  • Öğrencinin seviyesine göre ders anlatımları ve kaliteli LGS soru bankası tavsiyeleri ve YKS soru bankası tavsiyeleri
  • Whatsapp üzerinden grup duyuruları ve soru çözüm desteği
  • Veli ile öğrenci hakkında sürekli iletişimde olma
  • Deneme sınavları ile sürekli takip, ödev ve konu takipleri
  • Öğrenci, veli ve online platform ile sınırsız başarı

Eğer sizde hiç vakit kaybetmeden matematiğe dair hazırlıklarınızı tamamlamak istiyorsanız ve aynı zamanda okul derslerine takviye amaçlı 7. Sınıf matematik özel ders de aldırabilir ve Best Matematik’teki öğretmenleriniz ile görüşebilirsiniz. Unutmayın, hangi sınava girerseniz girin, sağlam matematik netleri sizi her zaman üst sıralara taşır. Bu yüzden her öğrenci etkili bir matematik alt yapısı oluşturmalıdır. Best Matematikle, daha önceki algıları yıkın ve yeni bir matematik inşa edin kendinize, denemeye değer…

Bir cevap yazın