Kullanılmış Eşyalarınızı Uygun Fiyatlarla Satabilirsiniz!

Hemen herkesin evinde bir köşede bekleyen aileden kalma oturma odası takımı, eski evden taşınırken kullanım dışı bırakılan televizyon ya da bunlara benzeyen eski eşyalar vardır. Oysa bu eşyaları kenarda bekletmenize gerek yok. İkinci el eşya alan yerler olarak isimlendirilen firmalar, her türlü ikinci el eşyayı iyi ücretler ödeyerek satın alıyorlar.

İkinci El Eşyalar Kime Satılır?

Kullanılmış eşyalarınızı ikinci el eşya sektöründe yer alan firmalara satabilirsiniz. Tabi sektörde tecrübeli ve uygun şartlar sunan firmalarla çalışmak daha iyi bir tercih olacaktır.

Örnek vermek gerekirse, ikinci el eşya alanlar sektöründe yer alan Zengin spot gibi köklü bir firmayla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Şirket, baba mesleği olan ahşap ve mobilya işçiliğinden gelen yaklaşık yarım asırlık tecrübeyi ikinci el eşya sektörüne aktarmış olan kişiler tarafından faaliyete geçirilmiş. Dolayısıyla bilinen Türk esnaf geleneği kültürüne sahip olmanın yanı sıra eşyaların değerlendirilmesi, bakım ve onarımı konusunda da yetkin olan kişiler tarafından işletiliyor. Bu nedenle eşyalarınızın değerlendirilmesi, en uygun fiyatların verilmesi, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gibi konularda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.

Hemen her türlü eşyayı alan firma, yatak odası takımları, buzdolabı, antika eşyalar, kullanılmış saatler, ofis mobilyaları gibi eşyalarınıza uygun fiyatlar öneriyor ve kabul ederseniz ödemesini anında nakit olarak yapıyor. Üstelik eşyaların sökülmesi, nakliyesi vb. işlerle de uğraşmanız gerekmiyor. Bu işler firma ve yetkin personeli tarafından ücretsiz olarak yerine getiriliyor. Örneğin: Koltuk takımı alan yerler hakkında detaylar için tıklayın.

İkinci El Eşyalara Teklif Almak

Yukarıda ismini verdiğimiz şirket gibi ikinci el eşya alanlar arasında bulunan firmalar, eşyalarınıza WhatsApp üzerinden ya da adresinize eksper yollayarak teklif verebiliyorlar. Tabi eşyanızı götürme imkânınız varsa şirketin mağazasına götürerek de teklif alabilirsiniz. Anlaşma sağlarsanız eşyanın bedeli nakit olarak ödeniyor ve nakliye işlemi gerekliyse ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor

Bir cevap yazın