Anıları Siz De Sonsuzluğa Taşıyın

Yaşadığınız ani kayıpların acısını siz de QR mezar ile hafifletebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ve anıları saklamaya farklı bir bakış açısı getiren uygulamamız ile tanışmanızın tam da zamanı. Sevdiklerimizi kaybetmek çoğu zaman bizlere yıpratıcı etkiler yaratmıştır. Sevdiğimiz insanları unutmak hiç de kolay değildir. Bedenen yanımızdan ayrılmış olsalar da aslında hep içimizde bir yerde yaşıyorlardır. Ancak onları her an özlüyor olmak çok özel ve çok da anlamlıdır. Bu özleminizi bir nebze de olsa azaltacak yüzünüze hafif bir tebessüm oluşturacak anı saklama fikri ile buradayız.

Hedefimiz Nedir?

Sizlere karşı tek hedefimiz anılarınızı ölümsüzleştirerek sonsuza taşımak. Teknolojinin her anından faydalanarak bunu anılarınıza entegre edip, sizlerin yüzünde tebessüm oluşturmak amacı ile bu yola çıktık. Bu zamana kadar aldığımız geri dönüşler yaptığımız için ne kadar değerli ve anlamlı olduğunu gösterdi. Memnuniyetiniz bizim için her zaman önemli ve kıymete değer oldu.

Kodlama Sistemi Nasıl Yapılmakta ve Nasıl Çalışmaktadır?

Sitemize ulaştığınızda anılarınızı bilgisayar uygulamaları ile koda kaydediyor ve bunun basımını yaparak size yolluyoruz. Aslında günümüzde kodlama sistemi oldukça yaygın ve kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. QR kod yöntemi menüden, eğitime, eğitimden, anı saklamaya kadar aklınıza gelebilecek her alanda kullanılmaktadır. Kullanma mekanizması da oldukça kolaydır. Size yollamış olduğumuz QR kodu telefonunuzdaki kameraya okutmanız yeterli olacaktır. Bunun için ekstra uygulama indirmenize de gerek yoktur. Siz de bu zahmetsiz uygulama ile anılarınızı sonsuza dek saklama imkanını kaçırmamalısınız.

Hangi Formdaki Ürünleri Koda Aktarabiliriz?

Dijital formata aktarabileceğimiz her ürünü koda kaydediyoruz. Belki bir ya da birden fazla fotoğraf karesi, video kaydı ya da bir yazı bu hiç fark etmez tamamen sizin isteğinize bağlı, siz istiyorsunuz, biz yapıyoruz.

Ürünün Size Ulaşması Nasıl Oluyor?

Ürünün basımı ardından zarar görmeyecek şekilde paketleyerek size kargoluyoruz. Siz de kodu mezar taşına yapıştırıyorsunuz. İşte bu kadar! Hiçbir zahmeti bulunmayan bu ürünün anlamı oldukça büyük. Anılarınızı sonsuza taşımak isterseniz tek yapmanız gereken QR mezara ulaşmak.

Bir cevap yazın