VIP Şöförlü Araç Kiralama

3C Rental ile diğer bir taşımacılık hizmeti ve şöförlü araç kiralama oldukça kolaylaşır. Bu kapsamda firma gerekli etkinlikleri için Tursab belgesi ve D2 belgesini bünyesinde barındırır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına çalışır. Bu doğrultuda öne çıkan firma en iyi hizmetin verilmesi açısından her gün kendisini geliştirir.

Şoförlere ve tüm personele periyodik aralıklarla eğitim verilmesinin yanında araçların düzenli bakım ve temizlikleri de gerçekleştirilir. Bu kapsamda araçlar içerisinde pandemi koşulları gereğince dezenfektan gibi ürünlerin bulunmasına yer verir. Aynı zamanda personeller de düzenli sağlık testlerine tabii tutulur. Kaliteli bir araç kiralama hizmeti ile güvenli seyahat elde etmek mümkündür.

Lüks ve Donanımlı Araçlar

Araç kiralama konusunda öne çıkan firma hem araçlar hem de şoförleri gereğince gerekli donanıma sahiptir. Bu doğrultuda oluşabilecek tüm problemlerin önüne geçilmesi mümkündür. Şöförlü araç kiralama ile en lüks ve donanımlı araçlar firma içerisinde yer alır.

Bu kapsamda araçlar içerisinde televizyon, buzdolabı, minibar, Netflix, Wi-Fi, Apple TV, elektrikli koltuklar, PlayStation gibi çeşitli imkanlar bulunur. Aynı zamanda bulunan donanımlar seyahat sırasında talep edildiği takdirde kullanılabilir. Firma verdiği hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutması doğrultusunda araçların güvenliğine de önem verir.

Güven ve Kalite Bir Arada

Araçların güvenliği için periyodik bakımlarının yaptırılması oldukça önemlidir. Bu kapsamda seyahat sırasında oluşabilecek problemler için ise firma tarafından güvenlik politikaları kapsamında araçların 7/24 izlenmesi sağlanır. Böylelikle hız limiti gibi koşullara uyum ve oluşabilecek problemlerin önüne geçilmesi mümkündür. Aynı zamanda Mercedes VIP Vito araçlar her mevsimde hizmet verir.

Misafirlerin istediği her an lüks araçlara ulaşması ve talep edildiği takdirde havalimanı transfer, günlük, haftalık, aylık ya da şehirlerarası şekilde kullanabilmeleri mümkündür. Güven ve kaliteye sahip olan 3C Rental ile en iyi hizmetin alınması söz konusu olur. Araçların oldukça lüks ve yüksek donanımlarının yanında uygun fiyatların sunulması mümkündür. Bu kapsamda firma ile şöförlü araç kiralama konusunda uygun fiyatlar sonucunda lüks araçların kiralanması sağlanır.

Bir cevap yazın