İşlerinize Uygun Şekilde Hazırlanan Araç İçi Raf Sistemi

Detay Endüstrisi firması 1984 yılından itibaren Bursa Osmangazi ilçesinde endüstriyel raflar, araç içi dolap ve raf sistemleri, çekmeceli raf sistemi gibi üretimler yaparak birçok sektöre yönelik taşımacılık ve depolama alanında fırsatlar ve hizmetler sunmaktadır.

Detay Endüstri firmasının üretimleri arasında çekmeceli kalıp rafları yer almaktadır.

Çekmeceli raf sistemleri ve çekmeceli kalıp rafı büyük sanayi kuruluşlarının depolama alanlarını en verimli şekilde kullanılması amacıyla üretilen, dar alanlarda büyük miktarlarda malzeme depolanmasını sağlayan üretimler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detay Endüstri firması tarafından üretilen perakende ve toptan malzeme ticareti yapan firmaların depolama alanlarında sıkça kullanılan çekmeceli depo raf sistemleri birçok çeşitten oluşmaktadır.

Üretilen depo raf çeşitleri arasında ağır sanayi ve yüksek tonajlı malzemelerin depolandığı palet rafları, genellikle kolilerin ve kutuların istiflenmesi ve depolanmasında kullanılan koli ve kutu rafları, otomotiv sektörü, döküm, enjeksiyon kalıplama alanlarında kullanılan çekmeceli rafla,  tek parça ve uzun ebatlara sahip olan boru, profil, ve kereste gibi kesim parça üretimi yapan firmaların depolama alanlarında kullanılan konsol kollu raflar, küçük malzeme depolanmasında kullanılan sırt sırta raflar ve taşıması çok zor olan ağır maddelerin depolanmasında kullanılan kayar raflar kullanılan depo raf sistemleri gösterilmektedir.

Çekmeceli kalıp rafları ağır, taşınması ve hareket ettirilmesi çok güç olan malzemelerin istiflenmesi ve depolanması amacıyla üretilmektedir. Çekmeceli kalıp rafları %100 açılmalı ve %60 açılmalı olmak üzere 2 modelden oluşmaktadır. %100 açılmalı çekmeceli kalıp rafları sağlam yapısı, kilitlenebilir özellikleri, teleskopik rayları ve maksimum 1000 kiloya kadar dayanım gösteren ağırlık hacmi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Detay Endüstri tarafından bir diğer çekmeceli kalıp raf üretimi olan %60 açılımlı çekmeceli kalıp rafları ise daha taşınabilir, orta ağırlıktaki ürünlerin depolanması amacıyla kullanılmaktadır. Bu raflar firmaların depolama verimliliğini artırarak zamandan ve depolama yerlerinden tasarruf sağlamaktadır.

Detay Endüstrisi firması tarafından hizmet verilen bir diğer alan ise endüstriyel masa üretimleridir.

Endüstriyel masa üretimlerinde hizmet verilen firmanın faaliyet alanına yönelik ve kullanılacak şartlara uygun üretimler gerçekleştirilmektedir. Endüstriyel masalarda kullanılan malzemelerin dayanım güçleri, aydınlatma sistemleri ve kullanacak çalışanların görsel ergonomisi düşünülerek üretimler tamamlanmaktadır.

Detay Endüstri firmasının satışını yaptığı çekmeceli ve çekmecesiz raf sistemleri ve endüstriyel masa üretimleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.detayendustri.com/ internet adresini tıklayarak Detay Endüstri firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Detay Endüstri firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Detay Endüstri firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir. 

Sizler de çekmeceli ve çekmecesiz raf sistemleri ve endüstriyel masa üretimlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Detay Endüstri firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın