Hem Android Hem IOS Destekli Ip TV

Bizlerden ip tv satın aldığınızdabunu sadece Smart TV’ ler kapsamında kullanmak zorunda değilsiniz. Sistemlerimizin hepsi Android ve Ios MacOSX kapsamında da çalışmakta ve sizlere benzersiz TV deneyimi sunmaktadır. Bu anlamda telefon veya tabletler ile de satın adlığınız paketleri kullanarak kaliteli tv deneyimine erişebilirsiniz.

Özel optimizasyonlar ile wifi bağlantıları veya telefon interneti dâhilinde erişim sağlanabilmekte, bu şekilde de yüksek kalite ve kesintisiz şekilde içeriklerden faydalanılabilmektedir. Kısaca bahsetmek gerekirse kolay kurulum ve aynı şekilde basit ara yüz ile tüm kullanıcılarımıza erişim sağlanma hizmeti verilmektedir. Kolay bir şekilde paketlere ulaşabilir, sınırsız izlemenin keyfine varabilirsiniz. Tüm canlı kanallar, filmler ve diziler bu şekilde bir tık ile elinizin altında.

Ultra HD Görüntü Kalitesi

Tüm paketler kapsamında sizlere Ultra HD görüntü kalitesini sunmaktayız. Bunu alacağınız paketlerin test yayınlarını kullanırken de deneyimleyebilmektesiniz. Tüm dünya kanallarını binlerce farklı film ve dizileri içeren paketler ile hem kesintisiz hem de Ultra HD çözünürlüğe ulaşabilirsiniz. İnternet hızınız sabit kaldığı takdirde tüm içeriklere aynı yüksek kalitede ulaşmanız ve izlemeniz mümkün olacaktır. Eğer görüntü kalitesinin düştüğünden şüphelenirseniz internet hızı ve kapsamını kontrol ettirmeniz yerinde olacaktır.

Uluslar arası düzeyde en kaliteli iptv olarak hizmet sunduğumuz ev uzun yıllardır bu sektör içerisinde olduğumuzdan ötürü, her seferinden kendimizi yenileyerek hizmet sunuyoruz. bu bağlamda görüntü kalitesi kapsamında tüm iyileştirmelerimiz gerçekleşmiş şekilde sizlere paket sunumu yapmaktayız.

Geniş Kanal İçeriği

Belitli bir miktar ödeme yaptıktan sonra ulaştığımız her hizmetten ekstra kalite ve kullanım gücü beklenir. Bizler de bunu bilerek tüm paketlerimizin içerisinde sınırsız olarak tüm dünya kanallarına erişim ile hizmet vermekteyiz. Uluslar arası tüm kanallar kaliteli ve kesintisiz şekilde paketlerin içerisinde yer almaktadır.

Müzik kanallarından spor kanallarına, buradan moda kanallarından çizgi film kanallarına en geniş yelpazede kanal içerikleri için paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu paketler ile geniş çanak uydulara gerek kalmadan sorunsuz ve sınırsız şekilde en iyi iptv deneyimini yaşabilir, devamlı hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın