Hayatımdaki Gelişmeler 2

             Merhaba, bu yazımda sizlere hayatımdaki gelişmeleri anlattığım 2. bölümü yazmaya çalışacağım. Önceki yazımda sizlere Solidcam kursunu aldığımı ve yakın zamanda bitireceğimi söylemiştim. Bu yazımda müjdeli haberi sizlere vermek istiyorum. Kursu tamamladım. Küçük küçük ve kendimce Cam yazmaya başladım. Hatta yakın zamanda kendimi tamamen geliştirdiğime inandığım bir zamanda SolidCam in yeni başlayanlar için sıfırdan anlatacağım bir eğitim seti çekmeyi düşünüyorum. Bu set ya Youtube kanalımda olacak yada Udemy üzerinde satışa çıkacak. Şu an nerede yayınlayacağımı bilmiyorum çünkü o anki planlarım doğrultusunda bu belirlenecek. Sitemden de duyurusunu yapacağım için Solidcam Torna yı öğrenmek isteyenler için bence bulunmaz bir fırsat olacak. Çünkü aldığım eğitimler ve dinlediğim kişiler arasında bir bilgi harmanı yapıp olabildiğince açıklamalı ve sıfırdan anlatacağım ki herkes kendi seviyesine bakmadan Cnc Torna tezgahlarına Cam yazabilecek.

Bir başka gelişmeye geçecek olursak, kripto para yatırımcılığına giriş yaptım. Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir. Hep bir pasif gelir yaratmak için çalışıyorum. Bunun ilk görünür adımı olarak kripto para yatırımcılığı yapmaya başladım. Çok küçük bir miktar ile borsayı öğrenmeye çalıştım ve yaklaşık 3 haftadır borsada işlemler yapıyorum. Şimdi ise benim için büyük bir miktarı borsada işleme soktum. Biraz risk aldım fakat risk olmadan hiç bir kazanç elde edilemediği için kendim için bir fırsat yaratmaya çalışıyorum.

Her zamanki gibi kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Nerede bir fırsat görsem hemen öğrenip onu deniyorum. Bu bana kendime olan güveni artırmaya yarıyor. Böylece daha iyi bir gelecek için kendime yatırım yapıyorum. Neredeyse her akşam kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Neredeyse hiç boş zamanım yok. Sürekli bir şeylerle ilgileniyorum. Bunu ben istedim ve de bundan mutluyum. Şimdilik gelişmeler bunlar. Bir dahaki ay yeni bir yazı ile bu seriyi devam ettireceğim. Beni okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın