Medyum Ali Hoca’ya vefk yaptırdım

Kafamda her daim soru işaretleri olan bir konu olan vefkler, bir süre sonra artık benim için dayanılmaz bir merak haline geldi. Özellikle ilişkiler konusunda yapılanların etkilerini okudukça, doğru yapılan bir vefk sayesinde istediğim şeyi elde edebileceğimi öğrenince, artık yaptırmanın vakti geldiğini düşünmeye başladım.
Medyum yorumları sitelerinde vefk yaptırmak isterken dolandırılan, saçma sapan insanlara para kaptıran çok kişiyi görünce biraz endişe etmedim değil. Ancak, manevi alemlerin enerjileri konusunda az çok bilgi edindiğim için iyi bir araştırmayla bu işi yapabileceğimi düşündüm. Araştırmaların sırasında birkaç isim ön plana çıksa da, aralarında tüm yorumları olumlu almış olan Medyum Ali Gürses ile çalışmaya karar verdim.

Medyum Ali Gürses’in çalışmalarını uzunca bir süre araştırmadım desem yalan olur. Malum, bu konularda çok fazla sahtekar medyumlar olması beni bu araştırmaya itmişti. Ancak her yerde olumlu yorum olması içini rahatlattı. En sonunda kendisini aramaya karar verdim. İnternetten telefon numarasını bulup konuştum, aklımdan geçen her türlü soruyu sorarak cevapları aldım.
Sorduğum sorular kimi zaman sinir edercesine basit şeyler olsa bile hepsine sabırla cevap aldım. Araştırma yaparken içim zaman zaman rahat etmese de, bu konuşmalardan sonra rahat ettiğimi söyleyebilirim. Sorularım bittikten sonra cesaret edip kendisiyle çalışmaya karar verdim.
Özel bir konu olması nedeniyle oraya fazla girmeyeceğim. Ancak, üstü kapalı bir şekilde ilişkilerle alakalı bir şey olduğunu söyleyebilirim. Bir konuda manevi dünyadan desteğe ihtiyacım vardı, fiziksel olarak ne yaptıysam yapayım, ilişkimdeki bu sorunları çözemedim. En sonunda vefk yoluyla bu işi çözmeye karar verdim.

Medyum Ali Hoca, bir haftada vefki teslim etti. Bu sürede bir sürü soru sorsam da hepsini sabırla cevapladı. Vefki elime aldığımda biraz olsun şüphe etmiştim, ancak birkaç gün sonra ilişkimde değişimler ortaya çıkmaya başladı. Başta psikolojik olduğunu sandım ama bir hafta sonunda sorunlardan eser kalmadığını görünce bunun vefkin etkisi olduğunu anladım.
Demem o ki, manevi alemlerin gücünün sonsuz olduğunu, ben kendi gözlerimle deneyimledim. Medyum Ali Gürses’in çalışmasından memnun kaldım. Bu işlere az çok merak salmış biri olarak, bunu kendi kendime gözlemlemek benim için çok farklı bir deneyim oldu.

Mutlaka benzer sıkıntıları olan arkadaşlar çıkacaktır. Nacizane ben kendisini önermekte beis görmüyorum. Kendisine telefon yoluyla 0535 590 62 75 numaralı hattından veya mail yoluyla medyumalibey@gmail.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın