Aspire Academy Gençlere Işık Tutuyor

Katar Emiri talebiyle 2004 yılında kurulan akademi, Katar devleti tarafından finanse ediliyor. Bağımsız bir organizasyon olarak faaliyetlerine başlayan Akademi’de birçok genç yetişiyor.

Aspire Academy Katar’da birçok branştan yetenekli sporcuları ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Akademi öğrencilerin sportif kabiliyetlerini geliştirebilecekleri ve eğitimlerine devam edebilecekleri bir ortam oluşturuyor.

Aspire Academy’de öğrenciler spor dışında birçok alanda eğitim alıyor. Öğrencileri için sayısız proje ve imkan sunmayı başaran akademi gelişimlerine en iyi şekilde katkı sunuyor. Organizasyonda futbol başta olmak üzere birçok spor branşında faaliyetler devam ediyor. Öğrenciler sportif faaliyetler bakımından zengin bir eğitim alabiliyor. Akademi 2016 yılında CIS tarafından uluslararası akreditasyon almayı da başardı.

Akademinin sportif yolculuğunda Küresel Elçiler’de destek veriyor. Lionel Messi, Raul Gonzalez, Xavi Hernandez, Pele gibi oyuncular akademiyi uluslararası arenada temsil ediyor. Ünlü oyuncular akademiden umutlu olduklarını her fırsatta dile getiriyor.

Akademi Birçok Alanda Destek Veriyor

Aspire Academy futbol, atletizm, squash, masa tenisi ve eskrim alanında eğitimler veriyor. Akademi kurulduğu tarihten bu yana futbola önem veren çalışmalar gerçekleştiriyor. 2007 yılından itibaren akademi, ülkedeki genç futbolcu adaylarını yetiştiriyor. Alanında uzman gözlemciler eşliğinde yürütülen çalışmalarla potansiyeli bulunan çocuklar en iyi şekilde eğitiliyor. Akademide eğitim gören gençler futbolun dinamiklerini sağlıklı bir şekilde öğrenebiliyor. Akademiye katılmaya hak kazanan öğrenciler özel bir spor kompleksinin içerisinde yetişiyor. Dünyanın en modern eğitim merkezlerinden biri Aspire Dome futbol konusunda gençlere aradıklarını sunuyor.

Tüm Yaş Kategorilerinde Eğitimler Devam Ediyor

Futbol alanında gençlerin en iyi şekilde gelişebilmeleri için akademi özel antrenörlerle çalışıyor. Aspire Academy antrenörleri yüksek iletişim kabiliyetine sahip olan kişilerdir. Akademi bünyesindeki tüm yaş kategorilerine özel antrenörler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.